Заклад дошкільної освіти "Сонечко"

«Виховувати, розвивати та навчати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення і добра»

Колектив закладу дошкільної освіти «СОНЕЧКО» готовий до спілкування, співпраці, обміну досвідом, а також зацікавлений у розв’язанні актуальних проблем виховання та розвитку дітей передшкільного віку.

Головна мета дошкільної освіти – виховувати зрілу особистість, в якої сформовані дитячий світогляд, прагнення домогтися успіху, впевненість у собі, почуття власної гідності, емоційна сприйнятливість та вольові риси характеру.

Дошкільна освіта - цілісний процес, спрямований на:

⇒ забезпечення різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб;

⇒ формування у дитини дошкільного віку моральних норм, набуття нею життєвого соціального досвіду.

Завданнями дошкільної освіти є:

⇒ збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини;

⇒ формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей;

⇒ виконання вимог дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;

⇒ здійснення соціально-педагогічного патронату сім'ї;

⇒ виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

Дошкільний вік - базовий етап фізичного, психологічного та соціального становлення особистості дитини.

Шановні батьки!

Усім відомо, що проблем у вихованні і розвитку дітей безліч. Ким би людина не була і якою справою не займалася вона завжди припускатиметься помилок. Великий Теодор Рузвельт вважав, що «не помиляється тільки той, хто нічого не робить». «Не бійтеся припускатися помилок - бійтеся повторювати помилки».

Отже, дорогі батьки, намагайтеся не повторювати чужих і, найголовніше, власних помилок.

Менше сварити - більше хвалити!
Менше карати - більше любити!
Менше вимог - більше послідовності!
Менше скарг - більше життєлюбства!
Менше погроз - більше радості!