"ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ"

З метою ранньої профорієнтації дітей дошкільного віку, формування необхідних для включення у працю дорослих якостей, для вироблення початкових трудових умінь та навичок, відповідно до програми занять "Українське дошкілля", з 20.01. до 24.01.2020 р. у нашому ЗДО тиждень "Подорож у світ професій".  20 січня  наші малята знайомилися з професією продавця. Діти мали можливість не тільки теоретично отримати інформацію, а й безпосередньо на робочому місці ознайомитися з вимогами до цієї професії. 21 січня, після проведеного заняття, діти з екскурсією завітали до місцевого фельдшерського пункту, де їх радо зустріли медичні працівники. Ознайомили малят з діяльністю медичного персоналу, з різними медичними інструментами, розповіли про їх призначення, показали як необхідно користуватися ними.Наступна професія з якою знайомилися наші малюки - вчитель. Дошкільнята завітали до школи, щоб все побачити на власні очі. При вході їх зустрів звук дзвоника, який скликав учнів на урок. Для дошкільнят це було несподівано, адже в садочку заняття без дзвінка. Вийшли зустрічати гостей заступник директора Анна Анатоліївна та практичний психолог Оксана Богданівна. Саме вони провели цікаву та пізнавальну екскурсію по школі, розповіли діткам про професію вчителя, пояснили, що її призначення - передавати знання та свої навики учням . Педагоги показали нашим вихованцям комп'ютерний клас, бібліотеку, актову та спортивну зали, їдальню. Завершилася екскурсія у класі, де займаються 5-ти річки. 23 січня, наші дітки зрозуміли, що професія актора потребує особливого таланту. Потрібно вміти перевтілюватися, щоб глядачі повірили в реальність вигаданого героя.І в цьому пересвідчилися наші дітки, переглянувши виставу "Солом'яний бичок" на новий лад Луцького лялькового театру. Малята із задоволенням спостерігали за героями казки, підспівували, підтанцьовували, переживали та співчували. У п'ятницю,під час заняття вихователька пояснила діткам, що кондитер займається виготовленням солодощів, приготуванням різних видів тіста, начинок, кремів. Наголосила, що важливо не тільки вміти приготувати кондитерський виріб, але і цікаво прикрасити його . І сьогодні наші вихованці спробуваи себе у ролі кондитера - місили тісто, виробляли торти та оздоблювали їх.Знайомство з професією перукаря завершило Тиждень"Подорож у світ професій". Діти відвідали перукарню с. Дроговиж, познайомилися з робочим місцем перукаря, формою одягу, спробували себе у ролі клієнтів. Майстер своєї справи, Ярина Терещак-Блеверова пояснила діткам, що перукар займається доглядом за волоссям людини, створенням зачісок, робить різні види стрижок.

Переглядів: 139 | Додав: zdosonechkoinfo | Рейтинг: 0.0/0