Приємним сюрпризом для наших вихованців стали дитячі книги, подаровані батьками одного з наших вихованців. Ми щиро дякуємо за подаровані книги, вони стануть важливою частинкою нашої бібліотеки. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я і якгайбільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Переглядів: 74 | Додав: zdosonechkoinfo | Дата: 16/Вересня/21 | Коментарі (0)

Літо- найулюбленіша пора року і дітей, і дорослих. Влітку ще більше хочеться посміхатися та радіти. Для наших вихованців є привід радіти найбільше від усіх, адже їм з Франції Samuel Bond разом із синочками приготували неймовірні подарунки- іграшки, які приїдуть до нас на початку липня. Щиро дякуємо Вам за Ваші добрі та відкриті серця. Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, любов'ю та добром.

... Читати далі »

Переглядів: 89 | Додав: zdosonechkoinfo | Дата: 16/Вересня/21 | Коментарі (0)