ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ОБЖД

З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей, підвищення ефективності проведення роботи по виробленню правил, дій, навичок безпечної поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму серед дітей, виховання дбайливого ставлення дітей до власного здоров'я, у нашому ЗДО з 21квітня по 29 квітня 2021р.був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності. Робота спрямовувалась у трьох напрямках: з дітьми ( тематичні заняття, розваги, піші переходи до проїжджої частини, екскурсія до залізничного полотна, дидактичні ігри, онлайн-зустрічі), працівниками ( консультації, інструктажі), батьками вихованці( анкетуування). Усі заходи, які проходили в рамках Тижня, сприяли усвідомленню значення безпеки життя, допомогли усім узагальнити свої знання та вміння.

Переглядів: 70 | Додав: zdosonechkoinfo | Рейтинг: 0.0/0