З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей, підвищення ефективності проведення роботи по виробленню правил, дій, навичок безпечної поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму серед дітей, виховання дбайливого ставлення дітей до власного здоров'я, у нашому ЗДО з 21квітня по 29 квітня 2021р.був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності. Робота спрямовувалась у трьох напрямках: з дітьми ( тематичні заняття, розваги, піші переходи до проїжджої частини, екскурсія до залізничного полотна, дидактичні ігри, онлайн-зустрічі), працівниками ( консультації, інструктажі), батьками вихованці( анкетуування). Усі заходи, які проходили в рамках Тижня, сприяли усвідомленню значення безпеки життя, допомогли усім узагальнити свої знання та вміння.

... Читати далі »

Переглядів: 71 | Додав: zdosonechkoinfo | Дата: 29/Квітня/21 | Коментарі (0)

Дбаємо про свою безпеку та закликаємо інших дотримуватися правил охорони праці та використовувати засоби індивідуального захисту під час роботи.

Переглядів: 82 | Додав: zdosonechkoinfo | Дата: 29/Квітня/21 | Коментарі (0)

Щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. З цієї нагоди у нашому ЗДО

відбувся круглий стіл " Безпека і здоров'я працівників на робочому місці". Ознайомилися з нормативно-правовими документами, спрямованими на захист життя, здоров’я та працездатності людини під час роботи, обговорили основні обов’язки працівника з охорони праці,можливі ризики та наслідки порушення вимог безпеки.

Переглядів: 84 | Додав: zdosonechkoinfo | Дата: 29/Квітня/21 | Коментарі (0)